Elegancki płaszcz męski — jakie kolory będą strzałem w dziesiątkę?

Szukasz płaszcza, który będzie pasować do eleganckich ubrań z twojej garderoby? Podczas zakupów powinieneś zwrócić uwagę nie tylko na krój, ale także na kolor wybranego modelu. To właśnie odcień tkaniny ma ogromny wpływ na odbiór odzieży wierzchniej. Sprawdź, jakie kolory płaszczy są mile widziane w świecie męskiej elegancji.

Granat

Choć można śmiało sięgnąć po czarne płaszcze, to wbrew pozorom lepszym rozwiązaniem może okazać się granatowy model. Ciemnoniebieski kolor z pewnością będzie pasować do biznesowych garniturów w podobnym odcieniu. Ponadto granatowe płaszcze męskie są świetnym uzupełnieniem eleganckich stylizacji w odcieniach brązu i beżu. Można też bez obaw zestawić je z ubraniami w kolorze bordowym, szarym czy też czarnym.

Beż

W świecie mody beż jest uznawany za dość neutralny kolor, który pasuje do eleganckich strojów. Płaszcz w ulubionym odcieniu beżu może ożywić nieco garderobę, w której dominują ciemne ubrania do pracy i na ważne okazje. Wyjątkowo gustowny efekt może zapewnić połączenie beżowego płaszcza z internetowego sklepu Gomez z eleganckim ubiorem w kolorze granatowym bądź brązowym. Świetnie wyglądają również monochromatyczne stylizacje z różnymi odcieniami beżu.

Szarość

Do klasyków męskiej mody w eleganckim wydaniu bez wątpienia można zaliczyć również szary kolor. Właściwie każdy odcień może okazać się dobrym wyborem w przypadku gustownych stylizacji. Grafitowe płaszcze mogą być alternatywą dla czerni i granatu w sytuacjach, gdy mile widziany jest raczej ciemny strój. Z kolei jasnoszare modele mogą sprawić, że nieco formalne stroje będą mniej ponure.