Czym zdezynfekować powietrze?

Podczas dezynfekcji domu, biura lub pomieszczeń firmowych należy zastosować odpowiedni proces, aby wyeliminować szkodliwe bakterie i wirusy. Aby skutecznie usunąć zanieczyszczenia z powietrza, zalecamy użycie wysokiej jakości ozonatora.

 

Co to jest ozonator?

 

Ozon jest najbardziej skutecznym i niedrogim sposobem odkażania powietrza, wody i powierzchni. Nie ma właściwości żrących i może być stosowany do usuwania wszelkiego rodzaju biofilmów, grzybów, glonów i bakterii bez szkody dla zdrowia i środowiska. Tymczasem jego szybkie działanie sprawia, że jest idealny do szybkiej sanityzacji dużej powierzchni wewnątrz lub na zewnątrz domu!

 

Jak działa generator ozonu?

 

Generatory ozonu tworzą mgłę, która przenika powietrze wewnątrz pomieszczenia i nie pozostawia zapachu. Ozon to cząsteczka tlenu z dodatkowym ujemnie naładowanym elektronem. Jest wysoce toksyczny dla bakterii i innych organizmów żywych, a ze względu na swoją unikalną strukturę może łatwo dotrzeć do małych obszarów, w których ukrywają się wirusy i bakterie. Po reakcji z tymi organizmami rozpadają się one na nieszkodliwe substancję i stają się częścią naturalnego cyklu.