Ładowanie

Wynajem średnioterminowy to doskonała opcja dla osób oraz firm które potrzebują samochodu na dłużej niż jeden miesiąc ale nie chcą wiązać się umową długoterminową na lata.

Wynajem średnioterminowy jest połączeniem usługi „rent a car” oraz klasycznego leasingu operacyjnego, usługą polegającą na sprzedaży rozwiązań transportowych zamiast samochodów zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm. 

Wynajem średnioterminowy rozpoczyna się od 2 miesiący do 18 miesięcy na najlepszych warunkach na rynku wynajmu samochodów. Usługa średnioterminowa ze względu na dłuższy czas najmu jest atrakcyjniejsza cenowo niż wynajem krótkoterminowy.

Procedury związane z jej rozpoczęciem są bardzo zbliżone i równie mało kłopotliwe, jak przy wynajmie poniżej 30 dni. Dzięki temu Klient w każdej chwili może wynająć, zmienić samochód bądź zrezygnować z usługi.

Wynajem średnioterminowy podobnie jak pozostałe wynajmy pełen pakiet usług ubezpieczeniowych wraz z rozliczaniem szkód komunikacyjnych.W zakresie szczegółowej oferty prosimy o kontakt pod adresem kontakt@carleo.pl lub telefonicznie +48 799 555 499